Skip to content

KURUMSAL SAĞLIKLI BESLENME

KURUMSAL SAĞLIKLI BESLENME

Sağlığımızı kaybetmeden korumanın ve sağlıklı yaş almanın yaşam stilimize ve düşünce yapımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Kilo sorunlarından diyabete, yüksek tansiyondan romatizmaya, alerjilerden kalp krizine ve hatta kansere kadar tüm hastalıkların önlenmesi yolunda uzmanlarımız ile birlikte beslenme ve düşünce teknikleri paylaşıyoruz.

Araştırmalar iş yeri tarafından sağlanan yiyeceklerin sağlıksız ve yüksek kalorili olduğunu tespit etmiştir. Yöneticiler ekip toplantıları düzenlediklerinde veya çalışanlarla bire bir görüştüklerinde, insanların tercih etmesi için sağlıklı seçenekler sunmalı.

Sadece insan kaynakları değil, yöneticiler de bu programları gözden geçirmeli, düzenleyeceğimiz etkinlikleri analiz etmeli ve yıl boyunca kullanmalıdır.

Aç kalmadan formda ve sağlıklı olacağınız yeme alışkanlıklarınıza kalıcı ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Bireylerin, takımların ve organizasyonların daha yüksek performansa ulaşması için stratejik beslenme vizyonu yaratıyoruz. Amacımız insanların hayatından diyetleri çıkartmak ve sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı olarak benimsemelerini sağlamaktır.

Diğer Yazılarımız

Instagram'da Biz

EnglishDeutschРусскийTürkçe