Skip to content

HAKKIMIZDA

FİTZEN Kurumsal Wellbeing Danışmanlığı

Hakkımızda

FitZen, Türkiye ve Avusturya'da eş zamanlı olarak, sağlıklı yaşam sektörünü geliştirmek, kurumlara çözümler sunmak ve çalışanlarına sağlıklı yaşam tarzını benimsetmek üzere tamamen akademik ve bilimsel çalışmalar sonrasında kurulmuş bir danışmanlık şirketidir.

Kuruluş amacımız; özellikle kurumsal firmalarda oluşturulan veya oluşturulmak istenen sağlıklı yaşam kültürünü, kurum içi-kurumlar arası ruhsal ve zihinsel iyi yaşamı empoze etmek, spor merkezleri projelerini oluşturmak ve işletilmesini sağlamak, bunun yanı sıra siteler olmak üzere büyük/küçük ölçekli işletmelere iyi yaşam ve sportif danışmanlık vermektir.

Bizler kurum ya da şirketlere sunduğumuz hizmetler ile şirket içi aidiyet sorunlarını, motivasyon ve performans problemlerini gidererek, şirketlerin ve kurumların çok daha verimli bir şekilde işlemesini sağlamaktayız.

Hedefimiz, şirketlerimizin ve kurumlarımızın başarılarına katkıda bulunmak ve dünyada ses getirecek işler yapmalarını sağlamaktır. Türkiye olarak dünya markası haline gelmiş şirketlere sahip olmak ve bu yolda bizlerin de katkısının olması en büyük mutluluğumuz olacaktır.

İşlerin sağlıklı yürütülmesi ve karşılıklı maksimum verimin elde edilmesi için bizler tüm bilgi ve tecrübelerimizi işlerini daha iyi hale getirmek isteyen şirketlere aktarmak için varız.

Danışmanlık hizmetlerimiz her geçen gün genişlemekte ve bu sayede ülkemizin kendi dallarında en iyileri ile de işbirliği içerisindeyiz. Daha iyi işlere imza atmak isteyen tüm kurum ve şirketlerin hizmetindeyiz.

 
 

FİTZEN Kurumsal Wellbeing Danışmanlığı

İstikrarlı Bir Başarıya Sahip Olan Şirketlerin Arkasında Sağlıklı Ve Mutlu Çalışanlar Vardır

Şirket ve kurum yöneticilerine verdiğimiz hizmetlerle bağlı bulundukları kurumu en iyi şekilde yönetmelerini ve karşılarına çıkan birçok problemin en hızlı ve sağlıklı bir şekilde nasıl çözümlenebileceğinin pratiklerini öğretiyoruz. Yine aynı şekilde yöneticileri bir lider haline getiriyor ve personelleri üzerindeki etkiyi en doğru şekilde kanalize etmelerinin yollarını gösteriyoruz.

Mutlu bir çalışanın işini hakkıyla yapacağını, işine ve çalıştığı kuruma çok şey katacağını ve hem kendisini hem çalıştığı kurumu daha da ileriye taşıyacağını çok iyi biliyoruz. Bunu mümkün kılmak için doğru bilinen yanlışların düzeltilmesinin ve gizli kalmış problemlerin çözülmesi gerektiğinin farkındayız.

FİTZEN Kurumsal Wellbeing Danışmanlığı

Farkı Ayrıntılarda Yakalamak

Dünyada şirketler sundukları iş şartları açısından pek farklılık göstermiyor. Bu nedenle farkı ayrıntılarla yakalamaya çalışıyorlar. Bu tarz danışmanlık ve iyi yaşam programları şirketlerin çalışanlar tarafından da tercih edilmesine neden oluyor. Elbette bu çalışmaların kurumlara geri dönüşü de büyük. Verimlilik artışı, çalışan memnuniyeti ve güvenilir bir ortamda çalışma bunlardan sadece birkaçı.

Türkiye’deki şirketlerde egzersiz ve wellbeing kültürünün hala yerleşmediğini, yanlış veya eksik kullanıldığını görüyoruz ve biliyoruz. Şirketlere özel sunduğumuz sağlık ve iyi yaşam programları sayesinde, çalışanların ve yöneticilerin wellbeing kültürünü benimsemesi, bu kültürü bir yaşam tarzı haline getirmeleri ve hayatlarının içine almaları için kapsamlı hizmetler sunuyor aynı zamanda rehberlik ediyoruz.

İlkelerimiz

İşimizi gönülden yapıyoruz.

Belki de yorulmamamızın yegane sebebi budur. Biliyoruz ki; bir işi ne kadar çok severseniz o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimize dahil olan herkes işini severek yapıyor ve mükemmeliyet için çaba harcıyor. İnsanların sağlığını korumasına yardımcı olmak en büyük ödülümüz.

Yüzümüzü her zaman yeniliğe çeviriyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekiplere ulaşarak bilgi alışverişi yapıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, ilk olarak danışanlarımızın yorumlarını göz önünde bulunduruyoruz.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Belki dünyada hiç bir şirketin yapmadığı kadar çok fazla alanda, tam anlamıyla bütünsel sağlık özelinde araştırmalar yapıyoruz. Yenilikleri yakalamayı ve bunları uzmanlarımızla birlikte uyarlamaya çalışıyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektör ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “tek” olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız.
+ 0 Yılı Aşkın Tecrübe

Sektöre Hakimiz

+ 0 Kişilik Uzman Ekip

Profesyonellerle Çalışın

+ 0 İl'de Hizmet

Her Yere Ulaşım

+ 0 Mutlu Müşteri

Memnuniyet Önemi

EnglishDeutschРусскийTürkçe